Duskworld

Świat wilkołaków, wampirów i ludzi...


#1 2011-11-16 19:59:25

Riverruna

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 23
Punktów :   

Karty postaci

Tu wzór do napisania takiej:

Karta postaci
Imię (pełne jak i skrócone jeśli można je skrócić) , przydomek (jeśli istnieje), nazwisko (jeśli jest)

Profesja i rasa: Łowca, szpieg, rycerz, rolnik (lub cos prostego w stylu np. garbarz)/Wilkołak, wampir, człowiek  ( Np. łowca wpisuje Łowca/człowiek a np. wilkołak jeśli jest się tylko nim to ?/Wilkołak)

Wiek:

Wygląd:

Wygląd jako wilk: (tylko wilkołaki)

Charakter:

Uzbrojenie/ekwipunek (do 25 rzeczy):

Opis broni (jeśli się taką posiada):

Historia postaci, pochodzenie itp.:

Dodatkowo:

Łowca: od którego pokolenia przechodzi to profesja
Szpieg: przez kogo  (WYMYŚLAĆ) dotarliście do organizacji
Wilkołak: W jaki sposób się nim staliście
Wampir: Jak się nim staliście

Zdolność  specjalna  (tylko wampiry i wilkołaki)

Jeśli zbito wasza postać macie prawo stworzyć drugą lecz jeśli nie to nie możecie 


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moja karta:

Karta postaci
Riverruna (Runa) Uasterber

Profesja i rasa: Garbarz/Wilkołak

Wiek:23

Wygląd: Krótkie falowane brązowe włosy, na szyi wisior z kłów niedźwiedzia, twarz delikatna wyraz oczów wilczy. Ubranie proste koszula, spodnie i buty z wysokimi cholewami a na to opończa z futra niedźwiedzia.

Wygląd jako wilk: Zwykle futro beżowe wpadające w brąz gdy się jednak mnie rozzłości futro robi się śnieżno białe.

Charakter: Zwykle opanowana, ironiczna i pełna radości z życie jednak potrafi być niebezpieczna

Uzbrojenie/ekwipunek (do 25 rzeczy): Sztylet, trochę ziół i menażka

Opis broni (jeśli się taką posiada): Sztylet- czarny z rękojeścią jakby z tysięcy drucików.

Historia postaci, pochodzenie itp.:Wiem o sobie niewiele od dziecka chodzę po świecie i zwalczam mych wrogów.

Dodatkowo:po walce z jakaś dziką bestią co miesiąc przeżywałam przemianę aż zaczęłam ją kontrolować.

Zdolność  specjalna: Zmiana koloru futra w zależność od nastroju.

Offline

 

#2 2011-11-17 17:27:13

 Bella_Lilla

Moderator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Karty postaci

Moja karta:

Karta postaci: Lillabels (Bella)

Profesja i rasa: Łowca / Wilkołak

Wiek: 19

Wygląd: Pół długie jasno brązowe włosy na szyi kieł smoka i pazur wilka, twarz lekko zaokrąglona, oczy niebieskie lekko fioletowe. Ubrana w granatowy żakiet różowofioletową spudniszke i podkolanówki w paski.

Wygląd jako wilk: Śnieżno białe futro z czarną smugą na ogonie i łapie

Charakter: Przebiegła i sprytna opanowana ale nie do końca ogólnie miła

Uzbrojenie/ekwipunek (do 25 rzeczy): Kilka kłów różnych zwierząt. Łuk i mały wisiorek w kształcie słońca

Opis broni (jeśli się taką posiada): Łuk  wysadzany diamentami z ognistymi strzałami.

Historia postaci, pochodzenie itp.: Wiem tylko że pochodzę ze wschodu..

Dodatkowo: -II-

Zdolność  specjalna: Ognista furia

Ostatnio edytowany przez Bella_Lilla (2011-11-18 10:27:34)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hssnysa.pun.pl www.zzzz.pun.pl www.geodezja2006ns.pun.pl www.mucc.pun.pl www.groupix.pun.pl